yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

01.10.2006 - Rubrika: OSOBNOSTI (Boskovický zpravodaj)

Iva Unčovská,
majitelka krejčovské firmy Yvonne - Chrudichromy
*29.7.1959
19.9.2006 získala titul Živnostník roku JMK 2006

Soutěž Poštovní spořitelna Firma roku 2006 a Makro živnostník vyhlašují Hospodářské noviny a organizátorem soutěže je firma Bison & Rose. Do letošního ročníku se přihlásilo 2000 podnikatelů. Krajská kola proběhla v září a celostátní kolo bude vyhlášeno v Praze koncem listopadu.

Jaká cesta vedla k titulu Živnostník roku?
Firma Yvonne byla založena 10. ledna 1991. Začínali jsme jako typická rodinná firma. Já jsem vybírala, nakupovala a stříhala látku, teta šila oblečení. Se strýcem jsme potom pořádali prodejní akce a na nich prodávali naše výrobky. Sortiment byl od počátku orientován na oblečení pro odpočinek a na práci v domácnosti. Ve svých kolekcích pamatujeme na všechny věkové skupiny a velikostní sortiment. Specializací jsou nejen konfekční, ale i nadměrné velikosti.
Dnes naše zboží téměř v jakémkoliv množství dodáváme velkoobchodům, maloobchodům a prodejnám specializovaných na nadměrné velikosti do celé České republiky. Mezi naše stálé velkoodběratele patřil například Magnet - Camif a.s. Pardubice - zásilkový obchod s dlouholetou tradicí.
Na získaném ocenění mají však největší podíl moje švadlenky, které realizují moje záměry a svojí kvalitní prací vytváří dobré jméno celé firmě.

Zmínila jste, že vaše zboží patří mezi kvalitní výrobky.
To je pravda. Dne 13. října 1998 nám Textilní zkušební ústav v Brně udělil licenci k používání Certifikátu č.98-0091 pro pracovní zástěry z bavlny a polyamidu. To znamená, že jsou vhodné i do provozoven a výroben.
Kvalitní a stálobarevné materiály, ze kterých vyrábíme jsou výhradně ze zakázkové výroby českých a slovenských továren známých svou kvalitou a vývozem do celého světa. Tím jsme schopni, alespoň částečně, zajistit originalitu vzorů u našich výrobků.
Magnet - Camif a.s. Pardubice nám v roce 2001 udělil titul Autorizovaný partner, kterým vyjadřuje ocenění kvality naší práce a uznání našich úspěšných obchodních vztahů.
Mezi firmy, kde jsme oblékli pracovnice, patří a.s. STUHA Dobruška, JEDNOTA s.d.Boskovice, Řempo - Holoubek a.s. Praha, AUTOMOTIVE a.s. Jevíčko a další.
Naše výrobky jsme prezentovali na pravidelných módních přehlídkách nejen na okrese, ale také v BOBY - CENTRU Brno při superfinále prestižní soutěže o titul Kočka rádia Krokodýl Brno. Nezanedbatelná je také účast v časopise pro ženy TINA.
Důkazem ocenění naší práce je i setkání podnikatelů České republiky s předsedou vlády České republiky a Ruské federace ve Zlatém sále Lichtenštejnského paláce v Praze.

Zbývá vám ještě nějaký cíl po dosažení titulu Živnostník roku?
Naším cílem je zaujmout dominantní postavení na českém trhu ve výrobě pracovních, domácích a odpočinkových oděvů.
V neposlední řadě je naším velkým přáním s našimi výrobky pronikat i na zahraniční trhy - svědčí o tom i pravidelná spolupráce s textilním velkoobchodem v Rakousku.
Za nejdůležitější ovšem považujeme oboustrannou spokojenost v obchodních vztazích, dlouholetou spolupráci a hlavně spokojenost konečného zákazníka.
Takovou spokojenost, aby se vracel k našim výrobkům.

Najde se ve vaší kolekci nějaká zvláštnost, výjimečnost?
Možná by se sem dala zařadit nová odpočinková kolekce "mimikry", která je vytvořena z tmavé maskáčoviny (vzor 95) a pouštní.
Je to návrat k přírodě, návrat ke kráse, odpočinku a dokonalému prožitku štěstí a lásky.
Kolekce "mimikry" zahrnuje širokou škálu výrobků ze 100% bavlny s Certifikátem jakosti. Určena je pro ženy, dívky, muže i děti.

Na závěr se již jen zeptám jakou máte cenovou politiku a kde se v Boskovicích nebo blízkém okolí můžeme s vašimi výrobky setkat?
Naše výrobky jsou také známé svou cenou, která je jedna z nejnižších v celé České republice, aniž by byla ohrožena kvalita našich výrobků.
Přímo v Boskovicích si můžete naše výrobky prohlédnout v prodejně X-LARGE. V okolí potom náš sortiment nabízí prodejna ve Žďárné, textil Radka Velké Opatovice, textil Kupková v Blansku a pracovní pomůcky IKA Blansko.
Samozřejmě že vás rádi přivítáme i přímo u nás ve firmě Yvonne v Chrudichromech.

Do vašeho dalšího podnikání vám přeji hodně úspěchů, dobrých nápadů a samozřejmě hodně štěstí v celostátním kole.

Za rozhovor poděkoval

Ing. Jaroslav ParmaYvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz