Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

    Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

    Naše společnost nabízí:

    zástěry, haleny, košile

    noční košile, pánské trenýrky

    barchetové šaty, flanelové košile

    yvonne

    01.10.2006 - Rubrika: OSOBNOSTI (Boskovický zpravodaj)

    Iva Unčovská,
    majitelka krejčovské firmy Yvonne - Chrudichromy
    *29.7.1959
    19.9.2006 získala titul Živnostník roku JMK 2006

    Soutěž Poštovní spořitelna Firma roku 2006 a Makro živnostník vyhlašují Hospodářské noviny a organizátorem soutěže je firma Bison & Rose. Do letošního ročníku se přihlásilo 2000 podnikatelů. Krajská kola proběhla v září a celostátní kolo bude vyhlášeno v Praze koncem listopadu.

    Jaká cesta vedla k titulu Živnostník roku?
    Firma Yvonne byla založena 10. ledna 1991. Začínali jsme jako typická rodinná firma. Já jsem vybírala, nakupovala a stříhala látku, teta šila oblečení. Se strýcem jsme potom pořádali prodejní akce a na nich prodávali naše výrobky. Sortiment byl od počátku orientován na oblečení pro odpočinek a na práci v domácnosti. Ve svých kolekcích pamatujeme na všechny věkové skupiny a velikostní sortiment. Specializací jsou nejen konfekční, ale i nadměrné velikosti.
    Dnes naše zboží téměř v jakémkoliv množství dodáváme velkoobchodům, maloobchodům a prodejnám specializovaných na nadměrné velikosti do celé České republiky. Mezi naše stálé velkoodběratele patřil například Magnet - Camif a.s. Pardubice - zásilkový obchod s dlouholetou tradicí.
    Na získaném ocenění mají však největší podíl moje švadlenky, které realizují moje záměry a svojí kvalitní prací vytváří dobré jméno celé firmě.

    Zmínila jste, že vaše zboží patří mezi kvalitní výrobky.
    To je pravda. Dne 13. října 1998 nám Textilní zkušební ústav v Brně udělil licenci k používání Certifikátu č.98-0091 pro pracovní zástěry z bavlny a polyamidu. To znamená, že jsou vhodné i do provozoven a výroben.
    Kvalitní a stálobarevné materiály, ze kterých vyrábíme jsou výhradně ze zakázkové výroby českých a slovenských továren známých svou kvalitou a vývozem do celého světa. Tím jsme schopni, alespoň částečně, zajistit originalitu vzorů u našich výrobků.
    Magnet - Camif a.s. Pardubice nám v roce 2001 udělil titul Autorizovaný partner, kterým vyjadřuje ocenění kvality naší práce a uznání našich úspěšných obchodních vztahů.
    Mezi firmy, kde jsme oblékli pracovnice, patří a.s. STUHA Dobruška, JEDNOTA s.d.Boskovice, Řempo - Holoubek a.s. Praha, AUTOMOTIVE a.s. Jevíčko a další.
    Naše výrobky jsme prezentovali na pravidelných módních přehlídkách nejen na okrese, ale také v BOBY - CENTRU Brno při superfinále prestižní soutěže o titul Kočka rádia Krokodýl Brno. Nezanedbatelná je také účast v časopise pro ženy TINA.
    Důkazem ocenění naší práce je i setkání podnikatelů České republiky s předsedou vlády České republiky a Ruské federace ve Zlatém sále Lichtenštejnského paláce v Praze.

    Zbývá vám ještě nějaký cíl po dosažení titulu Živnostník roku?
    Naším cílem je zaujmout dominantní postavení na českém trhu ve výrobě pracovních, domácích a odpočinkových oděvů.
    V neposlední řadě je naším velkým přáním s našimi výrobky pronikat i na zahraniční trhy - svědčí o tom i pravidelná spolupráce s textilním velkoobchodem v Rakousku.
    Za nejdůležitější ovšem považujeme oboustrannou spokojenost v obchodních vztazích, dlouholetou spolupráci a hlavně spokojenost konečného zákazníka.
    Takovou spokojenost, aby se vracel k našim výrobkům.

    Najde se ve vaší kolekci nějaká zvláštnost, výjimečnost?
    Možná by se sem dala zařadit nová odpočinková kolekce "mimikry", která je vytvořena z tmavé maskáčoviny (vzor 95) a pouštní.
    Je to návrat k přírodě, návrat ke kráse, odpočinku a dokonalému prožitku štěstí a lásky.
    Kolekce "mimikry" zahrnuje širokou škálu výrobků ze 100% bavlny s Certifikátem jakosti. Určena je pro ženy, dívky, muže i děti.

    Na závěr se již jen zeptám jakou máte cenovou politiku a kde se v Boskovicích nebo blízkém okolí můžeme s vašimi výrobky setkat?
    Naše výrobky jsou také známé svou cenou, která je jedna z nejnižších v celé České republice, aniž by byla ohrožena kvalita našich výrobků.
    Přímo v Boskovicích si můžete naše výrobky prohlédnout v prodejně X-LARGE. V okolí potom náš sortiment nabízí prodejna ve Žďárné, textil Radka Velké Opatovice, textil Kupková v Blansku a pracovní pomůcky IKA Blansko.
    Samozřejmě že vás rádi přivítáme i přímo u nás ve firmě Yvonne v Chrudichromech.

    Do vašeho dalšího podnikání vám přeji hodně úspěchů, dobrých nápadů a samozřejmě hodně štěstí v celostátním kole.

    Za rozhovor poděkoval

    Ing. Jaroslav Parma

    

    Yvonne.cz, 2007
    Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

    papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz