Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  01.12.1993 - Záliba je povoláním (Týden u nás)

  01.12.1993, Týden u nás

  Chrudichromy jsou správná vesnice. Uzoučké silničky po vsi, na nich sem tam kačena, jinde slepice, také zajíc zakličkuje. My hledáme poutač s nápisem YVONNE. Přivádí nás k novostavbě , jak se později dovídáme, dílen a sociálního zázemí.
  To však předbíhám, protože v ústrety nám přichází od pohledu sympatická Iva Unčovská, majitelka krejčovské dílny, která teprve následně o všem informuje. Slova dokládá dokumentárními snímky, jak se živnost rozbíhala, jak se "za pochodu" přistavovalo/neuvěřitelně rychle a dobře boskovický Stavos/, aby osm švadlenek mělo příjemné pracovní prostředí. Ještě pomáhají čtyři domácké a brigádníci na stříhání. O správný chod strojů/ také Minerva , Juki/ se stará rodinný "tým" mechaniků.
  Označení YVONNE nesou především pánské košile, dámské halenky a dětské zástěrky, doplňkově i dámské zástěry, resp.povlečení. Mají všechny však několik společných znaků.Především vysokou kvalitu a profesionalitu vypracování, módnost a materiál, který je výlučně českým zbožím. Důkaz, že lze u nás zhotovit výrobek, aniž se musí otáčet po cizině.
  Košile jsou klasických střihů, více či méně vzorované , a v rodině paní Unčovské se šily od nepaměti/krejčovali, jen tak pro sebe, pro rodinu, mnohem dříve, než zní datum živnosti 1.3.1991. Záliba se v tomto případě stala profesí/.
  Snahou "paní šéfové" je mít co nejvíce spokojených zákazníků, obchodníků. Zboží od YVONNE se prodává ve Vendolí na Svitavsku, Blatnici, Praze, Lichnově u Bruntálu, Č. Budějovicích, z čehož vyplývá, že asi opravdu není nikdo"doma prorokem" , protože vyjímku snad tvoří jedině LOTEX v Boskovicích.
  Dnes, v dílně slušně vybavené, kde našly zaměstnání dívky a ženy nejen z místa, ale i Boskovic, Žďárné, Doubravice či Skalice, s úsměvem paní Iva vzpomíná na začátky, kdy teta šila/praxe, stejně jako strýc, v Krasu/, ručně se přišívaly knoflíky atd. Bylo třeba moc a moc snahy k současnosti, ale vůbec nelze polevit, protože YVONNE musí být zárukou výborného díla.

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz