yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

01.12.1993 - Záliba je povoláním (Týden u nás)

01.12.1993, Týden u nás

Chrudichromy jsou správná vesnice. Uzoučké silničky po vsi, na nich sem tam kačena, jinde slepice, také zajíc zakličkuje. My hledáme poutač s nápisem YVONNE. Přivádí nás k novostavbě , jak se později dovídáme, dílen a sociálního zázemí.
To však předbíhám, protože v ústrety nám přichází od pohledu sympatická Iva Unčovská, majitelka krejčovské dílny, která teprve následně o všem informuje. Slova dokládá dokumentárními snímky, jak se živnost rozbíhala, jak se "za pochodu" přistavovalo/neuvěřitelně rychle a dobře boskovický Stavos/, aby osm švadlenek mělo příjemné pracovní prostředí. Ještě pomáhají čtyři domácké a brigádníci na stříhání. O správný chod strojů/ také Minerva , Juki/ se stará rodinný "tým" mechaniků.
Označení YVONNE nesou především pánské košile, dámské halenky a dětské zástěrky, doplňkově i dámské zástěry, resp.povlečení. Mají všechny však několik společných znaků.Především vysokou kvalitu a profesionalitu vypracování, módnost a materiál, který je výlučně českým zbožím. Důkaz, že lze u nás zhotovit výrobek, aniž se musí otáčet po cizině.
Košile jsou klasických střihů, více či méně vzorované , a v rodině paní Unčovské se šily od nepaměti/krejčovali, jen tak pro sebe, pro rodinu, mnohem dříve, než zní datum živnosti 1.3.1991. Záliba se v tomto případě stala profesí/.
Snahou "paní šéfové" je mít co nejvíce spokojených zákazníků, obchodníků. Zboží od YVONNE se prodává ve Vendolí na Svitavsku, Blatnici, Praze, Lichnově u Bruntálu, Č. Budějovicích, z čehož vyplývá, že asi opravdu není nikdo"doma prorokem" , protože vyjímku snad tvoří jedině LOTEX v Boskovicích.
Dnes, v dílně slušně vybavené, kde našly zaměstnání dívky a ženy nejen z místa, ale i Boskovic, Žďárné, Doubravice či Skalice, s úsměvem paní Iva vzpomíná na začátky, kdy teta šila/praxe, stejně jako strýc, v Krasu/, ručně se přišívaly knoflíky atd. Bylo třeba moc a moc snahy k současnosti, ale vůbec nelze polevit, protože YVONNE musí být zárukou výborného díla.Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz