yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

03.03.1999 - Se známkou kvality (Týden u nás - strana 4)

Ač se to zdá neuvěřitelné, chrudichromská firma Yvonne zahájila již devátý rok své činnosti. Výrobky dodává více než 2000 odběratelů v České republice, z nichž k největším patří MAGNET Pardubice , v jehož katalogu Jaro - léto 99 zaujímají výrobky od Yvonne plné dvě stránky. Zásilky z Chrudichrom putují také např.do Vesny v Opatovicích nad Labem, Bílé Labuti v Praze, Karsu Brno , Prioru Most a České Budějovice, Oděvů Třebíč, Řempa Kroměříž atd.

Kvalitu zboží oceňují nejen obchodníci, zákazníci , ale také Textilní zkušební ústav v Brně, který udělil na všechny druhy pracovních zástěr v loňském rove firmě Yvonne certifikát jakosti/č.98-0091/.

Ocenění je jistě vysvědčením všem, kdoř se na výrobě podílejí, od návrhů až po švadlenky , samozřejmě má svou zásluhu i materiál, který si Yvonne nechává vyrobit v a.s.Tiba Dvůr Králové n.L., kde sí firmy váží, o čemž jistě svědčí fakt, že v závěru minulého roku navštívili Chrudichromy zástupci a.s.Tiba, aby předali přání pracovních a osobních úspěchů v roce 1999. Samozřejmě se mluvilo o stálé další spolupráci.

Platnost přísloví, že "Doma není nikdo prorokem", platí i pro firmu Yvonne. Zatí, co jinde se po jejich výrobcích pídí, v okrese je lze najít poskrovnu. . Vyjímkou jsou X-LARGE/pí.Lahodová/, Textil Lysice/pí Trávníčková/, Čas ve Sloupě. Když už nenajdou zákazníci zboží s visačkou Yvonne na pultech svých prodejen v okrese , zajíždí firma přímo za nimi prostřednictvím jarních a podzimních prodejních akcích v devíti místech okresu/o čemž pravidelně informujeme/.

Je s podivem malý zájem"okresních " obchodníků, protože sortiment od Yvonne je dosti zajímavý a žádaný. Stále převládají dederonové a bavlněné zástěry, ať už lemované nebo s rukávem a límečkem, dlouhé i "tříčtvrteční" v 17 velikostech, vč.pěti nadměrných. Oblíbené jsou i barchetové šaty, dámské flanelové noční košile či domácí haleny. Koncem roku byla výroba doplněna - na přání zákazníků - o zástěrrky pro číšnice, přibyly halenky z materiálu, který je kombinací přírodního vlákna Lycra. Materiál se "nevybouluje" na loktech, kolenech atd./ a raychle se vrací do původní polohy. I když těsně obepíná postavu, zásluhou své pružnosti netísní a nemačká se. Největší zájem o halenky projevila Bílá Labuť a OD Prior.

Přes celoroční spolupráci s šicí dílnou Elkosi v Černé Hoře se daří jen těžko zkracovat dodací lhůty. Výroba byla navýšena o třetinu v roce 1998 ve srovnání s rokem předcházejícím. Takový je zájem o kvalitní dílo od firmy Yvonne v Chrudichromech.Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz