Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  06.11.2006 - Yvonne se levného textilu nebojí (Hospodářské noviny)

  Yvonne se levného textilu nebojí

  06.11.2006, Hospodářské noviny

  "Na zaplacení prvních pár metrů látky jsme zruinovali rodinnou vkladní knížku, Stříhala jsem v ložnici na stole, teta šila po večerech a o víkendech celá rodina přišívala ručně knoflíky," popisuje své podnikatelské začátky Iva Unčovská, zakladatelka krejčovské firmy Yvonne a novopečená držitelka oceněníživnostník roku Jihomoravského kraje pro rok 2006. Dnes zaměstnává osm pracovnic a má více než čtyři tisíce zákazníků. V podnikání vyznává hlavně poctivost a slušnost.

  Iva Unčovská tíhla ke krejčovině už od dětství: nejenže pochází z krejčovské rodiny, ale šití ji vždy bavilo. Svůj koníček přeměnila ve zdroj obživy před patnácti lety, kdy založila vlastní firmu, která se zaměřuje na oblečení pro odpočinek a na práci v domácnosti. "Vesvých konfekcích pamatujeme na všechny věkové skupiny a velikostní sortiment. Specializací jsou nejen konfekční, ale i nadměrné velikosti" prozrazuje Unčovská.

  Oblečení značky Yvonne putuje do velkoobchodů a maloobchodů po celé České republice. Největším stálým velkoodběratelem a zároveň autorizovaným prodejcem je zásilkový obchod Magnet-Camif. Kromě toho obléká Yvonne také zaměstnance některých firem, mezi nimi například spotřební družstvo Jednota, Řempo - Holoubek či Stuha Dobruška.

  Podle Unčovské je české podnikatelské prostředí velmi náročné a složité: " Někdy na mě působí, že je až nepřejícné k podnikatelům. Více se podporují cizí investoři než české firmy a podnikatelé." Podle ní je to proto, že se v českých lidech vytratila hrdost a vlastenectví. Navíc jí neustále šlape na paty konkurence v podobě dovozu levného textilu a prodeje obnošeného oblečení. "Je to pro nás konkurence, ale nám hraje do karet jak kvalita našich výrobků, tak třeba speciální Certifikát pro výrobu pracovních zástěr, který jsme získali," říká Iva Unčovská.

  Jak tvrdí, nezůstává její firma na místě, ale stále kráčí dopředu."Zákazníky překvapujeme pravidelně obměnou vzorů a dezénů.Jejich spokujenost dokazuje to, že se k nám vždy rádi vracejí." V horizontu pěti let plánuje vytvořit lepší mzdové podmínky svým švadlenám, udržet si domácí odběratele, ale hlavně rozšířit vývoz.."Pravidelně spolupracujeme s textilním velkoobchodem v Rakousku a slibně vypadá i začínající spolupráce s Anglií a Německem," prozrazuje.

  Pro Ivu Unčovskou je její práce zároveň i koníčkem. Velkou oporou je pro ni její rodina. "Žiji u strýce a tety, kteří mě v mém snu podporují a pomáhají mi." Když si však chce od šití odpočinout, ráda se projíždí na svém skutru anebo fotografuje. A co by poradila mladým začínajícím podnikatelům? "Hlavně vytrvalost, slušnost, poctivost a nezapomenout na vzdělání ve svém oboru. Důležité je vědět, co chci, a jít si za svým cílem."

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz