Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  09.11.2006 - Vítězství mne šokovalo (Blanenský deník ROVNOST)

  Vítězství mne šokovalo

  09.11.2006, Blanenský deník ROVNOST


  Živnostníkem Jihomoravského kraje pro letošní rok je Iva Unčovská z Chrudichrom, vísky poblíž Boskovic. Nyní ji čeká boj o titul v celorepublikovém finále, v němž se hlasuje textovými zprávami. "Nedokážu si představit, že se umístím. Nedokážu di představit babičky, které u nás nakupují, při vyťukávání hlasovacích esemesek, nesrší optimismem úspěšná podnikatelka.

  Její krejčovská firma Yvonne se věnuje výrobě oblečení pro práci v domácnosti, volný čas i do zaměstnání. "Děláme obyčejné oblečení pro obyčejné lidi, nic světoborného," charakterizuje Unčovská. "Naší specializací je šití v nadměrných velikostech pro lidi plnějších postav," doplňuje.

  protože se sedmačtyřicetiletá žena věnuje podnikání už šestnáct let, vystudovala zootechniku. "Vždy mě bavily tři věci : zvířata, šití a starožitnosti," vysvětluje. Všemu jsem se věnovala. Zvířatům ve škole, starým věcem v zaměstnání v muzeu a teď šiji, " popisuje.

  Když po revoluci ztratila práci v boskovickém muzeu, neváhala dlouho a rozhodla se podnikat v tom, co ji bavilo. "Jsme krejčovská rodina a u známých mělo naše oblečení úspěch. Se strýčkem a tetou jsme se tedy rozhodli naše výrobky nabídnout i ostatním a založili jsme firmičku," líčí.

  Dříve rodinný podnik se do dnešní doby vypracoval na největšího chrudichromského zaměstnavatele. "Pracuje u nás podle potřeby šest až osm švadlen." říká majitelka, která i dnes často přiloží ruku k dílu a chopí se jehly.

  Dnes už ani neví, jak se dostala do soutěže, jejíž jihomoravské kolo vyhrála. "Myslím, že mě někdo oslovil. Vyplnila jsem dotazník a poslala jej. Pak jsem na vše zapoměla, dokud mě nepozvali mezi sedm nejlepších do Brna. " vypráví. "Udivilo mě to, ale vítězství pak doslova šokovalo," vzpomíná na nedávný zážitek.

  Bez ohledu na to, jak dopadne republikové finále, je už nyní nadmíru spokojená. "Pomáhá nám to v obchodu, ozvaly se mi firmy, jež dříve nereagovaly na mé nabídky ke spolupráci." pochvaluje si nečekanou zbraň do tvrdého konkurenčního boje.

  Lidé, kteří chtějí ve velkém finále podpořit místní rodačku, mohou do 28.listopadu posílat SMS zprávy ve tvaru ZIV 3 na číslo 900 11 04. "Podpoříte nejen mne, ale také krejčovskou výrobu v naší republice," upozorňuje Iva Unčovská. (šeb)

   

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz