yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

1.dubna 2008 Regionální noviny Boskovicko

Další výrobci získali značku Moravský kras - regionální produkt

Držitelem certifikátu je již osmnáct místníh producentů

Sloup / jim/ - Deset nových výrobců získalo minulý týden značku Moravský kras - regionální produkt. Zasedání komise se konalo přesně rok po udělení prvních certifikátů. Za rok existence značení místních výrobků tak značku získalo 18. výrobců.

     "Značku získaly například ovčí sýry pana Koreneka z Hlubokých Dvorů u Černé Hory, klasické bavlněné zástěry a barchetové šaty paní Ivy Unčovské z Chrudichrom u Boskovic, ovčí produkty pana Vítka z Kunštátu na Moravě nebo umělecké výrobky ze skla paní Joničové z Malhostovic. Nejvíc bodů získal  Jedovnický kapr od společnosti Olšovec s.r.o. z Nerovnic " uvedl Jozef Jančo ze Spolku pro Moravský kras.

     Držiteli značky jsou již rok výrobci plísňového sýra Mlékárna Otinoves, kozý produkty Sedlákových ze Šošůvky, včelí med Zigalovýchz Vilémovic, Pivovar Černá Hoa se svými pivy a limonádami, pekařské výrobky slopského Zemspolu, malované kameny Soni Čermákové a dekorační pečivo Světlany Tiokové.

     Cílem regionálního značení výrobků je zviditelnit tradiční venkovské regiony a využít jejich socioekonomických výhod. Do systému Domácí výrobky se od roku 2004 zapojilo 8 regionů - Krkonoše, Šumava, Bskydy, Moravský kras, Orlické hory, Moravské Kravařsko, Górolsko Swoboda a Vysočina. V každém z nich vznikla regionální značka pro výrobky, která zaručuje jejich původ a vazbu na určité vyjímečné území, kvalitu a šetrnost k přírodě. V celé republice bylo uděleno již 127 certifikátů, které opravňují výrobce užívat regionální značku.

     Podle Jozefa Janči pomáhá regionální značka výrobcům v reklamě a propagaci jejich produkce , s odbytem jejich produktů a se zvýšením prestiže výrobků v tuzemsku i v zahraničí prostřednictvím dobrého jména regionu. Zároveň posiluje sounáležitost místního obyvatelstva s regionem, podněcuje zapojení obyvatel do dění v regionu a zprostředkovává kontakty mezi výrobci a dalšími lokílními aktéry. Region získává zavedením značky další možnost, jak prezentovat navenek a posilovat vlastní image

     Sdružení obcí Spolek pro Moravský kras se také zabývá podporou jednotlivých obcí v oblasti cestovního ruchu.Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz