Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  1.dubna 2008 Regionální noviny Boskovicko

  Další výrobci získali značku Moravský kras - regionální produkt

  Držitelem certifikátu je již osmnáct místníh producentů

  Sloup / jim/ - Deset nových výrobců získalo minulý týden značku Moravský kras - regionální produkt. Zasedání komise se konalo přesně rok po udělení prvních certifikátů. Za rok existence značení místních výrobků tak značku získalo 18. výrobců.

       "Značku získaly například ovčí sýry pana Koreneka z Hlubokých Dvorů u Černé Hory, klasické bavlněné zástěry a barchetové šaty paní Ivy Unčovské z Chrudichrom u Boskovic, ovčí produkty pana Vítka z Kunštátu na Moravě nebo umělecké výrobky ze skla paní Joničové z Malhostovic. Nejvíc bodů získal  Jedovnický kapr od společnosti Olšovec s.r.o. z Nerovnic " uvedl Jozef Jančo ze Spolku pro Moravský kras.

       Držiteli značky jsou již rok výrobci plísňového sýra Mlékárna Otinoves, kozý produkty Sedlákových ze Šošůvky, včelí med Zigalovýchz Vilémovic, Pivovar Černá Hoa se svými pivy a limonádami, pekařské výrobky slopského Zemspolu, malované kameny Soni Čermákové a dekorační pečivo Světlany Tiokové.

       Cílem regionálního značení výrobků je zviditelnit tradiční venkovské regiony a využít jejich socioekonomických výhod. Do systému Domácí výrobky se od roku 2004 zapojilo 8 regionů - Krkonoše, Šumava, Bskydy, Moravský kras, Orlické hory, Moravské Kravařsko, Górolsko Swoboda a Vysočina. V každém z nich vznikla regionální značka pro výrobky, která zaručuje jejich původ a vazbu na určité vyjímečné území, kvalitu a šetrnost k přírodě. V celé republice bylo uděleno již 127 certifikátů, které opravňují výrobce užívat regionální značku.

       Podle Jozefa Janči pomáhá regionální značka výrobcům v reklamě a propagaci jejich produkce , s odbytem jejich produktů a se zvýšením prestiže výrobků v tuzemsku i v zahraničí prostřednictvím dobrého jména regionu. Zároveň posiluje sounáležitost místního obyvatelstva s regionem, podněcuje zapojení obyvatel do dění v regionu a zprostředkovává kontakty mezi výrobci a dalšími lokílními aktéry. Region získává zavedením značky další možnost, jak prezentovat navenek a posilovat vlastní image

       Sdružení obcí Spolek pro Moravský kras se také zabývá podporou jednotlivých obcí v oblasti cestovního ruchu.

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz