yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

10.11.2006 - Zástěrky od Yvonne jsou nejlepší (Dnešní noviny)

...Ke krejčovině tíhla Iva Unčovská už od mládí. Původně zootechnička si svůj sen splnila před patnácti lety. Tehdy si otevřela krejčovskou dílnu a začala podnikat. Dnes se můžepyšnit vítězstvím v soutěži Živnostník Jihomoravského kraje. " Začínali jsme ve dvou, dnes zaměstnávám až osm švadlenek." říká Unčovská. Její produkce je počátku orientována na oděvy pro odpočinek a na práci v domácnosti ať už se jedná o košile, kalhoty nebo třeba zástěry. Kromě toho však obléká i zaměěstnance některých firem. Zboží přitom dodává po celé republice. "Ve svých kolekcích pamatujeme na všechny věkové skupiny a velikostní sortiment. Specializací jsou nejen konfekční, ale i nadměrné velikosti," říká. I její firma se musí potýkat s konkurencí. Tou je prodej obnošených a použitých oděvů ze zahraničí, ale zejména sijské stánky a obchody. "Je to pro nás konkurence. Ale nám hraje do karet jak kvalita našich výrobků, tak třeba speciální Certifikát pro výrobu pracovních zástěr, který jsme získali, " vysvětluje Unčovská. Jejím cílem je zaujmout dominantní postavení na českém trhu ve výrobě pracovních, domácích a odpočinkových oděvů. Kromě toho by chtěla proniknout i na zahraniční trhy. Už nyní pravidelně spolupracuje s textilním velkoobchodem v Rakousku, " dodává. Když se vrací ke svému vítězství v krajském kole soutěže o nejlepšího živnostníka, říká : "Byl to pro mě naprostý šok." Současně říká, že se jí otevřely nové cesty k novým zakázkám. "Obrátili se na nás noví klienti a máme větší nárůst zakázek."

Letošní finále soutěže Živnostník roku se uskuteční 30.11.2006. O vítězi rozhodnou Vaše SMS hlasy. Pokud byste rádi podpořili náš region, a tedy firmu Yvonne, pošlete prosím sms zprávu ve tvaru ZIV 3 na číslo 900 11 04. Hlasování probíhá od 1.11. do 28.11.2006. Cena SMS je 4,-Kč. Každý, kdo zašle sms, bude automaticky zařazen do soutěže o televizi, domácí kina a MP3 přehrávače.

O své práci bude Iva Unčovská hovořit i dne 20. listopadu 2006 na stanici Český rozhlas - Radiožurnál - cca v 11,45 hodinYvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz