Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  11.03.1998 - S dobrým zbožím na trh (Týden u nás - strana 2)

  Těžko říci, zda před deseti roky někdo pořádně někdo pořádně věděl, kde jsou Chrudichromy. Nevelká vesnička nedaleko Boskovic , stranou od "hlavní" silnice má dnes firmu, která její jméno přece jen i v dosti dalekém okolí představuje . Krejčovská firma "YVONNE si nedávno připoměla sedm let od založení. Šije zboží z našeho materiálu a dokáže vše zpracovat ve vysoké kvalitě Již sám materiál musí být jedinečný, protože čím dál více vyžadují velkoobchody, kam dodává firma především, certifikaci materiálů, z nichž je tovar vyroben.

  Již několik sezon patří k odběratelům chrudichromských švadlenek Magnet - Camif, a.s., OD Bílá Labuť v Praze, KARS Brno, jedná se o případné spolupráci s TESCO-STORES ČR a.s. atd.. Celkem je zboží dodáváno do šesti obchodních domů v České republice a do stejného počtu na Slovensku.

  Neméně úspěšné a žádané jsou prodejní akce, které právě probíhají, pořádané dvakrát ročně v různých místech okresu, ale i jinde, např. v Ivanovicích na Hané . Yvonne získává zákaznice nejen kvalitou, ale také zajímavou cenou svých výrobků, převážně zástěěr, zástěrek. Modely jsou uváděny i na módních přehlídkách, např. v TAT Rájec - Jestřebí , při "Vánočním koncertu", na němž se podílela naše redakce. Moc se líbily dětské zástěrky při superfinále soutěže "Kočka rádia Krokodýl" v Brně.

  Nutno připomenout, že YVONNE se podílí i na spolupráci s místními sportovci, kteří šíří všude, kde hrají, nejen značku, ale i jméno své obce - Chrudichromy.

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz