Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  17.10.2001 - Obálka s nečekanou pozvánkou (Týden u nás - strana 4)

  Bílá obálka bývá vposlední době vztahována k nepříjemnému okamžiku v životě zaměstnaného člověka. Přináší obvykle poselství o tom, že se mu brána pracoviště uzavírá. Ovšem bílá obálka adresovaná Ivě Unčovské v Chrudichromech naopak otevřela dveře Lichtensteinského paláce v Praze. Na bílém listě bylo napsáno, že Miloš Zeman , předseda vlády České republiky a Stanislav Kázecký, president Svazu průmyslu a dopravy ČR, si dovolují pozvat na Setkání podnikatelské veřejnosti s předsedou vlády Ruské federace Michailem Michailovičem KASJANOVEM.

  Setkání se uskutečnilo 10.října 2001 a pro Ivu Unčovskou se stalo velkou osobní událostí i zkušeností ."Všechno bylo pod silnou ochrankou,"vzpomíná, čemuž se ani v současných dnech nelze divit. Schůzky, na níž se hodila nezapomenutá ruština, se zůčastnilo na 200 podnikatelů . "nevím, podle jakých kritérií jsme byli vybráni, protože tam byly tak malé firmy, jakou mám třeba já , ale také třeba České loděnice, brněnský Zetor a další kolosy.," říká účastnice , která si také udělala o přítomných členech vlády. Byli tam např.ministři Grégr, Lachnit, Rusnok, ale také velvyslanec Bašta. "Zatím jsem je znala jen z televize nebo rádia, ale poznala jsem , že o věcech vědí, okamžitě dokázali odpovídat na všechny otázky, vysvětluje Iva Unčovská.

  Mluvilo se o možné další spolupráci českých a ruských firme, k níž se přikláněli oba předsedové vlád, opomenuta nezůstala otázka finančního zabezpečení prostřednictvím speciální banky atd. "Myslím si," říká podnikatelka, "že toto setkání bylo prvním krokrem k další spolupráci podnikatelů obou zemí." Asi těch větších, ale každé podobné shromáždění je každému jistě inspirující k další práci.

  Další pozvání se Ivě Unčovské nevyhýbají. Plula "Plnou parou po Vltavě" loď Európe, na níž se konalo setkání nejúspěšnějších autorizovaných partnerů obchodního domu Magnet za rok 2000 - 2001, mezi nimiž se chrudichromská firma, nabízející zejména dámské zástěry, ale prožívající i boom pánských flanelových košil, umístila na 21.místě/ze 240 dodavatelů.

  Za pár dnů se Iva Unčovská představí i v Brně, aby tak vyhověla pozvání obchodního oddělení portugalského velvyslanectví, které v hlavním městě Moravy pořádá setkání podnikatelů, výrobců. Zdá se, že poctivá, mravenčí několikaletá práce, je zúročována.

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz