yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

20.09.2006 - Živnostnici roku trápí asijské stánky... (Mladá fronta Dnes - Jižní Morava sešit C)

Brno/ase/ - Začalo to před patnácti lety. Já jsem stříhala látku, teta šila a se strýcem jsme oděvy jezdili prodávat do okolí." vzpomíná na začátky svého podnikání Iva Unčovská z vesničky Chrudichromy kousek od Boskovic. Od včerejška se může pyšnit jihomoravským titulem Živnostník roku 2006.

Po nějaké době nám prostory přestaly stačit. Tak jsme si vzali úvěr a postavili dílnu, " pokračuje Unčovská. V současné době tak ve své firmě Yvonne zaměstnává osm švadlen.

" Od počátku naši výrobu orientujeme na odpočinek a práci v domácnosti. V kolekcích pamatujeme na všechny věkové skupiny a velikostní sortiment. Specializací jsou nejen konfekční, ale i nadměrné velikosti, " říká Unčovská. Babičky si podle ní mohou vybrat například zástěru, pánové třeba košili či pyžamo. Převážná většina oděvů je přitom vyrobena z materiálů české výroby.

"Zboží dodáváme po celé republice," popisuje Unčovská.

Jejím přáním je však i postupné pronikání na zahraniční trhy. V současné době spolupracuje s velkoobchodem v Rakousku, slibně to vypadá i v Anglii a v Německu.

Jednou z věcí, která výrobu, a zvlášť následný prodej brzdí, je existence stánků s asijským zbožím a s oděvy z druhé ruky," stěžuje si Unčovská. "Takových stánků jsou na každém rohu nepřeberná množství a lidé je mají téměř neustále na očích. Malé obchůdky s kvalitním českým zbožím se potom krčí někde v ústraní a nejsou tolik vidět," posteskne si.Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz