Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  20.11.1996 - Babičky nebyly hloupé (Týden u nás)

  Krejčovská firma YVONNE, sídlící v Chrudichromech, má právě nyní na mnoha místech svoje prodejní dny, v nichž přichází přímo za zákaznicemi se zajímavým sortimentem.. Nabízí zajímavé zboží, m.j.oblíbené pánské košile, flanelové noční košile, ale také, a to za podnětu zákaznic , klasické, obyčejné barchetové šaty a halenky. Pamatujete na babičky? Oblékaly si je, protože jsou praktické na nošení i údržbu.

  Prohlížím si zboží a zaujmou mne nadměrné velikosti. Zjišťuji, že jsou stále žádanější. Např. pánské košile v rozměrech 52 - 54/obvod krku/, ale ani ženy nezůstávají pozadu. Třeba zástěry jsou šity ve velikosti 48 - 68, ale dále s nadměry nad poslední číselný údaj, přičemž tzv.N2 je obvod hrudníku 160 - 180 cm. Nadměrná móda je nabízena ve 13 prodejnách v republice, např. v Ústí nad Labem, Brně, Praze/kupodivu nejen v nadměrech se chrudichromské zboží prodává více za hranicemi okresu než ubnitř/. Obchody mají i příhodné názvy - Otylka, Boubelka a Budulínek ap.

  YVONNE šije výhradně z materiálů české Tiby. A má úspěch. Potvrzuje to i skutečnost, že se její výrobky dostávají již do třetího katalogu MAGNETu Pardubice. Jsou v kolekci Jaro - Léto 1997, a to osm druhů. V tom letošním katalogu byla hitem dětská zástěrka JANA. Jistě i připravovaná kolekce si získá stejnou popularitu.

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz