yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

20.11.1996 - Babičky nebyly hloupé (Týden u nás)

Krejčovská firma YVONNE, sídlící v Chrudichromech, má právě nyní na mnoha místech svoje prodejní dny, v nichž přichází přímo za zákaznicemi se zajímavým sortimentem.. Nabízí zajímavé zboží, m.j.oblíbené pánské košile, flanelové noční košile, ale také, a to za podnětu zákaznic , klasické, obyčejné barchetové šaty a halenky. Pamatujete na babičky? Oblékaly si je, protože jsou praktické na nošení i údržbu.

Prohlížím si zboží a zaujmou mne nadměrné velikosti. Zjišťuji, že jsou stále žádanější. Např. pánské košile v rozměrech 52 - 54/obvod krku/, ale ani ženy nezůstávají pozadu. Třeba zástěry jsou šity ve velikosti 48 - 68, ale dále s nadměry nad poslední číselný údaj, přičemž tzv.N2 je obvod hrudníku 160 - 180 cm. Nadměrná móda je nabízena ve 13 prodejnách v republice, např. v Ústí nad Labem, Brně, Praze/kupodivu nejen v nadměrech se chrudichromské zboží prodává více za hranicemi okresu než ubnitř/. Obchody mají i příhodné názvy - Otylka, Boubelka a Budulínek ap.

YVONNE šije výhradně z materiálů české Tiby. A má úspěch. Potvrzuje to i skutečnost, že se její výrobky dostávají již do třetího katalogu MAGNETu Pardubice. Jsou v kolekci Jaro - Léto 1997, a to osm druhů. V tom letošním katalogu byla hitem dětská zástěrka JANA. Jistě i připravovaná kolekce si získá stejnou popularitu.Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz