yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

22.12.2006 - Doma krásná jako na ulici (LadyWeb.cz)

Co se Vám vybaví pod pojmem zástěra? Iva Unčovská Vám chce tento kus oděvu přiblížit.

Boskovice 22. prosince
Docela by mě zajímalo co se Vám, čtenářkám, vybaví pod pojmem zástěra, ptá se Iva Unčovská. Zdánlivě jednoduchá otázka skrývá spoustu odpovědí ať již uspokojivých či zajímavých. Možná by bylo dobré se nad tím trochu zastavit a poohlédnout se.


Začneme materiálem:

Víte, že tým odborníků, specialistů a designérů přemýšlí a stará se o to, aby materiály a potisk na tyto výrobky byl co nejpůsobivější? Musí skloubit barevnost, módnost a působivost. Musí zkoumat, zda barvy budou k sobě ladit. Pravda je ta, že v textilce Tiba a.s. ve Dvoře Králové nad Labem je tato tradice textilní výroby již více než stoletá, takže odborníci si předávají zkušenosti z generace na generaci.
Výsledkem jsou nádherné tradiční i netradiční vzory v kolekcích, které Tiba pravidelně prezentuje na mezinárodních veletrzích módy a které jdou velmi dobře na odbyt v celém světě. Vzory takové, aby upoutaly a které vedou ke konečnému dílu, zástěře.

A teď tedy zástěra:

Druhů a možností u zástěr je nepřeberné množství. Například takové "nadměrné velikosti" - nevím kolik je u nás v republice žen více rostlých , nicméně jak obléci ženu na doma, aby se cítila dobře, když má obvod hrudníku 180 cm?
I střihově musí zástěra padnout, kvalita materiálů a střihy mají certifikáty na jakost z Textilního zkušebního ústavu v Brně. Kvalita je totiž to, proč se zákaznice vrací.

Nejen v České republice jsou zástěry oblíbené, pravidelně zásobujeme také velkoobchod v Rakousku. Samozřejmě nejsme jediní, kdo tyto skvělé oděvy vyrábí. Myslím si však, že jsme výběrem dezénů a osvědčeným střihem konkurenci dávno předhonili...Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz