Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  24.9.2007 - Třetí místo pro krejčovství Yvonne / Týdeník RegionPress /

  Chrudichromy /mva/ * Iva Unčovská se svou krejčovskou firmou Yvonne opět zabodovala. Po roce se znovu umístila v soutěži Makro Živnostník roku 2007 na pomyslných stupních vítězů. Loňská vítězka tituli Živnostník roku Jihomoravského kraje 2006 letos získala třetí místo. " jsem velmi spokojená. Můžu říct, že jsem to vůbec nečekala," popsala své pocity Iva Unčovská.

  Z celorepublikového klání, kan se přihlásilo na dva tisíce účastníků, postoupila Iva Unčovská do krajského kola v Brně. Sem se letos zaregistrovalo sto osumdesát tři podnikatelů z nejrůznějších oborů. "Komise nejprve hodnotila podnikatelský příběh. Na základě toho svého jsem byla vybrána do desítky finalistů bojujících o prvenství," popsala svou cestu ke třetímu místu Iva Unčovská.

  Konečné pořadí finalistů pak určila porota hodnocením dotazníků, které museli uchazeči o vstup do soutěže vyplnit. Ty se týkaly zjišťování  názorů účastníků na podnikatelské prostředí, plánů do budoucna či překážek v podnikání.. "Přihlásila jsem se na popud organizátorů, kteří mě vybízeli, ať to letos opět zkusím znovu. Žádné výhody z loňského roku jsem neměla. Dotazníky i porota byly letos jiné.," vysvětlila i tak spokojená Unčovská. "Nejvíce mě hřeje pocit zadostiučinění. To že člověka někdo ocení a že to vlastně nedělá zbytečně," dodala majitelka firmy Yvonne, soustředící se od začátku na oděvy pro domácnost a volný ča.

  Letošní prvenství v soutěži získala brněnská cukrářka Jarmila Křížová. Tato inženýrka ekonomie se poté, co přišla o práci, vrhla na zcela jiný obor a začla péct perníky. Druhé místo vybojoval pekař Jaroslav Pešák z Velkých Pavlovic

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz