Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  25.09.2006 - Titul Živnostník roku JMK 2006 putuje do Chrudichrom (Regionální zpravodajský týdeník - Týdeník Region Press číslo 38)

  Chrudichromy /mva/ - Titul Živnostník Jihomoravského kraje roku 2006 už zná svého nositele! Stala se jím Iva Unčovská a její krejčovská firma Yvonne sídlící nedaleko Boskovic, v Chrudichromech . I přes obrovskou konkurenci dvou tisíce firem z jižní Moravy se firmě Yvonne podařilo zvítězit na celé čáře. "Výhra pro nás byla obrovským překvapením, které nás všechny velmi potěšilo. Titul nás také povzbudil do další práce," netají své nadšení Unčovská.

  Podle vítězky porotci posuzovali všemožná kritéria dost přísně. "Co všechno ale porota zjišťovala, nevím. Měli jsme za úkol vyplnit dotazník, který se týkal třeba plánů naší firmy, také finančních otázek, nejrůznějších zákonů a v neposlední řadě internetových služeb a dotací Evropské Unie., " vypočítává Unčovská a dodává, že celostátní kolo soutěže bude vyhlášeno v Praze koncem listopadu.

  Co se vlastně pod jménem Yvonne skrývá? "Naše firma existuje od roku 1991. Veškeré výrobky od počátku směřujeme pro odpočinek a na práci v domácnosti . Vyrábíme produkty od zástěr a šatů pro domácnost, přes trenýrky, kalhoty a zástěrky pro děvčátka , až po povlečení. Zkrátka pestrý sortiment. Avšak pamatujeme na všechny věkové skupiny a velikostní sortiment. Specializací jsou nejen konfekční, ale i nadměrné velikosti . Základ naší firmy tvoří kvalitní a stálobarevné materiály, které jsou ze zakázkové výroby české firmy Tiba," představila Iva Unčovská některé výrobky firmy Yvonne.

  I když firma úspěšně funguje patnáctým rokem, její začátky nebyly nejlehčí. "Začínali jsme doslova od píky. Přišla jsem o práci v muzeu a přemýšlela jsem, co dál. U nás v rodině, vlastně i v celém kraji, je zakořeněná krejčovská tradice. Takže jsme si řekli, proč to vlastně nezkusit? Strýc celá léta pracoval jako mechanik šicích strojů, teta jako švadlena a já jsem si řekla, že oblečení dokážu prodat," popisuje Unčovská vznik rodinné firmy.

  Ze začátku jsem vybírala, nakupovala a stříhala látku, teta šila oblečení. Se strýcem jsme potom pořádali prodejní akce a na nich prodávali naše výrobky. Později jsme začali nakupovat stroje, přibrali několik švadlenek a začali rozšiřovat i prostory firmy" pokračuje vítězka s tím, že dnes už její firma dodává jakékoliv množství zboží do velko i maloobchodů téměř po celé republice. "Velký zájem je o zejména o nadměrné velikosti, " podotýká úspěšná majitelka firmy.

  Sama by však jen stěží vše stíhala . "Musím podotknout, že bez pomoci mé rodiny a mých šikovných švadlenek bychom všechno určitě nezvládli a ráda bych jim všem poděkovala, " dodala Unčovská.

  S výrobky firmy Yvonne se zákazníci mohou setkat v obchodech v Praze, Berouně, Brně, Tišnově, Blansku, Chomutově, Velkých Opatovicích, Boskovicích a mnoha další českých městech. ."Svůj vlastní obchod neplánujeme, zákazníci si mohou napsat o katalog nebo navštívit naši firmu v Chrudichromech osobně. K dispozici jsou i naše internetové stránky www.yvonne.cz." doplňuje Unčovská.

  Vlastní výrobky prezentuje na pravidelných módních přehlídkách nejen na Blanensku. Úctyhodné je, že v malé firmě neopomínají ani naše starší spoluobčany, když jezdí pravidelně navštěvovat domovy důchodců a nabízejí příjemné zoží babičkám, které se často nikam nedostanou.

  Velkou radost dělá Ivě Unčovské i úspěch na zahraničním trhu." Velmi dobré zkušenosti máme se zákazníky z Rakouska, kterým šijeme zástěry nazip, které jsou pro naši republiku opravdu netypické," říká s úsměvem a doufá, že se jim podaří spolupracovat i s dalšími zahraničními státy. " Ale naší největší snahou je spokojenost zákazníka, a to, aby se k našim výrobkům rád vracel."

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz