Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  25.8.2009 Tisková zpráva BVV Brno

  „Sedm statečných“ v Podnikatelském inkubátoru

  25. srpna 2009 Tiskové středisko BVVSedm českých výrobních firem, které mají zájem exportovat, se na brněnském veletrhu STYL představuje v rámci tzv. Podnikatelského inkubátoru. Jedná se o nový projekt Ministerstva průmyslu a obchodu na podporu malých podniků a živnostníků, díky kterému bylo vybráno sedm podnikatelů z oblasti textilní výroby a umožněno jim prezentovat se na společném stánku v pavilonu V. „Je to velká, hmatatelná pomoc,“ řekla dnes Iva Unčovská, majitelka krejčovské firmy Yvonne z Boskovic.

  Iva Unčovská se stala živnostnicí v roce 1991. Zaměřila se na výrobu klasických bavlněných zástěr, barchetových šatů a dalších oděvů pro práci i odpočinek v domácnosti. Je držitelkou certifikátu Moravský kraj – regionální produkt a získala třetí místo v soutěži Živnostník roku 2007. Jak potvrzuje z vlastní zkušenosti, malé firmy a živnostníci mají omezené prostředky na marketing a jen těžko mohou držet krok s velkými podniky. V tomto směru je pro ně možnost vystavovat na mezinárodních veletrzích módy vítanou příležitostí, jak ukázat, co dovedou a jak na sebe upozornit.

  S podnikatelkou souhlasí i další z vlaštovek českého Podnikatelského inkubátoru, jednatelka společnosti MORAVIAFLOR Helena Synková. Její malá firma se čtyřmi zaměstnanci a sídlem v Olešnici navazuje na stopadesátiletou tradici. V současnosti se věnuji výrobě květin z přírodních materiálů na oděvy, obuv a módní doplňky, ale využití nachází i v divadle, ve filmu nebo v reklamě. „V Česku je spousta lidí, kteří něco umějí, ale neví se o nich. Naším cílem na veletrhu je získat nové zákazníky, zviditelnit se a rozšířit svoji klientelu do zahraničí. Zatím jsme byli úspěšní u zákazníků ve Finsku, Polsku a Anglii,“ dodává Helena Synková.

  Kromě zmíněných firem Yvonne a MORAVIAFLOR vystavují v rámci Podnikatelského inkubátoru společnosti NOVITEX FASHION, ODEX, MAMA´S WORLD, BOSMANN a BLATA. „Jsme rádi, že jsme tady“, potvrdila dnes také Jarmila Kramlová z výrobního družstva Blata ve Veselí nad Lužnicí. V době, kdy družstvo prošlo během letošního roku personálním zeštíhlením na polovinu, uvítala možnost prezentace svých pleteninových výrobků. „Naší snahou je udržet na trhu svetr od českých výrobků,“ říká. „Doufáme, že se tu mezi velkými firmami neztratíme a získáme nové kontrakty.“

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz