yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

26.02.1997 - Zástěrky "koťatům" (Týden u nás - týdeník okresu Blansko)

Nejposlouchanější regionální rozhlasová stanice "Rádio Krokodýl" se sponzory uvítaly v sobotu v brněnském Bobycentru 12 účastnic superfinále "Kočka Rádia Krokodýl". Neobvykle pojatý program volby MISS/ předsedou poroty byl dr.Milan Uhde/, provázely zajímavé módní přehlídky, vystoupení skupiny/spíše dua/ Elán, ale také soutěž Kotě Rádia Krokodýl". Osm finalistek od 2,5 roku do 11 roků se předvádělo na molu v zástěrkách z krejčovské dílny Yvonne Chrudichromy a sklízelo, také díky oblečení, velký aplaus./Po soutěži se dr.Uhde přiznal, že se mu "koťata" velmi líbila a na zástěrkách ocenil jejich nenásilnou barevnost i střihovou nápaditost/. Protože těžké bylo vybrat nejmilejší "kotě", odělilo se 1. místo osmkrát za nelíčeného jásotu malých "missek" . Kromě sladkostí si každá z finalistek ponechala i zástěrku od Yvonne.

Mezi skutečnými adeptkami MISS však bylo třeba rozhodnout, což se stalo a "Superkočka Rádia Krokodýl" za rok 1996 /do superfinále postoupily vždy tři nejúspěšnější ze čtyř kol loňského roku/ je Kamila Brenková.

Myslím, že i v našem okrese je hodně pěkných dívek, které by se mohly o účast ucházet v dalším ročníku, již třetím v pořadí. Podrobnosti bude určitě vysílat "Rádio Krokodýl FM 103".Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz