Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  29.09.1995 - Boubelky si vyberou (MONITOR - nezávislý čtrnáctideník pro občany Blanenska s celookresní přílohou)

  Jistě mi dáte za pravdu, že lidé s nadměrně vyvinutými postavami to mají těžké. Výrobci konfekčního textilu snad z obav o prodejnost větších velikostí dodávají na náš trh ponejvíce velikosti menší a střední a pokud se už vyskytne v regálech nějaký ten nadměr, pak většinou nesedí střih...Však to znáte. Na tuto kartu vsadila majitelka krejčovské firmy Yvonne Iva Unčovská. Firma sídlí v Chrudichromech u Boskovic a zabývá se výrobou pracovních zástěr pro ženy, dětských zástěrek, flanelových košil a dámských halenek.

  "U nás se doma se šilo vždycky," říká Iva Unčovská. "Dříve jsme šili všechno možné, převážně zakázkové výrobky, po revoluci, konkrétně v roce 1991 jsme přijali první zaměstnance a zahájili sériovou výrobu pro firmy a obchody v celé ČR a později i pro vybranou síť prodejen v SRN. Tehdy to byly viskózové pánské košile, jejichž výrobu jsme ale po čase byli nuceni zastavit, protože v žádném případěě nemůžeme cenově konkurovat pašovaným tržnicovým výrobkům, i když kvalita je nesrovnatelná.

  Pokračovali jsme ale v šití dětských zástěrek, kterých jsme díky inzerátu v týdeníku Tina rozeslali více než tisícovku po celé republice a z košil jsme zachovali pouze výrobu stále oblíbených flanelových. Hlavní výrobní páteří jsou však pracovní oděvy, u kterých jsme se právě na základě poptávky začali specializovat právě na nadměrné velikosti. Tak například pracovní zástěry pro ženy ze syntetických materiálů vyrábíme v 6 druzích a 14 velikostech, z nichž ta největší má obvod hrudníku 180 cm. Flanelové košile dodáváme až do velikosti 54, stejně jako elegantní dámské halenky pro běžné nošení z přírodních materiálů až do čísla 68.

  Prohlídkou výrobní kolekce firmy Yvonne jsem zjistil, že nabídka je opravdu bohatá a to nejen ve velikostech, ale co se týče i vzorů. Látky, které dílna používá, jsou výhradně české, a firma Tiba je vyrábí speciálně na zakázku v několika dezénech. Jejich výhodou je záruka kvality a dlouhá životnost, stálobarevnost a především cena, díky které jsou výrobky s označením Yvonne dostupné nejširším vrstvám. Zájem a tím i logicky i odbyt stále roste, dílna dnes zajišťuje práci devíti stálým a čtyřem domácím švadlenám. Hotové výrobky jsou pak dodávány do celé republiky, kde právě v nadměrných velikostech slaví největší úspěchy. Odebírají je ty nejvěhlasnější obchody jejichž názvy/Goliáš, Otylka, Baculka, Otesánek, Boubelka a Budulínek/ jasně napovídají , že právě nadměrné velikosti tvoří hlavní sortiment.

  "S našimi výrobky se můžeme setkat prakticky po celém okrese. Šili jsme pracovní oděvy pro řezníky v Paměticích, pro kadeřnice salónu Radka v Boskovicích a Ovocentrum ve Svitávce, ale především několik set zástěr pro pracovníky Jednoty v celém okrese Blansko. Snažíme se však vyhovět i běžným zákazníkům, pro které pořádáme výjezdní prodejní akce/ v říjnu to budou Boskovice a Velké Opatovice/, o naše výrobky si mohou zákazníci napsat nebo zatelefonovat, rádi je zašleme na dobírku.

  Naše adresa je: Krejčovská firma Yvonne, Chrudichromy č.71, 680 01 Boskovice, tel.0501/4087

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz