Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  Dvě firmy z našeho regionu se představily na veletrhu v rámci zajímavé novinky z ministerstva

  Yvonne a Moraviaflor vystavovaly v Brně

  Pavel Šmerda - Brno, Chrudichromy, Olešnice - Sedm českých výrobních firem , které mají zájem exportovat, se minulý týden na brněnském veletrhu  módy STYL představilo v rámci tzv.Podnikatelského inkubátoru.

       Jedná se o nový projekt Ministerstva průmyslu a obchodu na podporu malých podniků a živnostníků, díky kterému bylo vybráno sedm podnikatelů z oblasti textilní výroby a umožněno jim prezentovat se na společném stánku v pavilonu V. " Je to velká, hmatatelná pomoc ," řekla Iva Unčovská, majitelka krejčovské firmy Yvonne z Chrudichrom. Druhým zástupcem z našeho regionu, který dostal tuto mimořádnou příležitost, byla firma Moraviaflor z Olešnice.

       Iva Unčovská se stala živnostnicí v roce 1991. Zaměřila se na výrobu klasických bavlněných zástěr, barchetových šatů a dalších oděvů pro práci i odpočinek v domácnosti. Jak potvrzuje z vlastní zkušenosti, malé firmy a živnostníci mají omezené prostředky na marketing a jen těžko mohou držet krok s velkými podniky. V tomto směru je pro ně možnost vystavovat na mezinárodních veletrzích módy vítanou příležitostí, jak ukázat, co dovedou, a jak na sebe upozornit.

   "Dříve jsem na veletrhu vystavovala. Naposled někdy v roce 2000, ale pak už to začlalo být finančně náročné, takže jsem do Brna přestala jezdit. Nyní se mi naskytla díky projrktu Ministerstva průmyslu a obchodu nová možnost se prezentovat. Ale hlavně tohle je hmatatelný důkaz, že se náš stát snaží malým podnikatelům pomáhat. Je to první vlaštovka," myslí si Iva Unčovská.

      Podle ní jí prezentace na veletrzích módy rozhodně do budoucna přinese pozitiva. "Už máme i nějaké nové objednávky, ale hlavně jsme se zase připoměli. Zákaznice si uvědomily, že v Chrudichromech zástěry šijeme, že jsme neskončili, ale pořád pokračujeme," přiznala Unčovská, která v Brně představila základní  sortiment své firmy, který je nabízen obchodníkům. "Samozřejmě děláme více typů. ale když už bude mít někdo zájem, může se podívat na naše webové stránky nebo přijet přímo k nám." zve na dálku.

       Co bude  v rámci tzv.podnikatelského inkubátoru dál? " Na závěr budem vyplňovat dotazník, jak jsme spokojeni s akcí , co nám přinesla. Na základě toho oni vyhodnotí, jaké bude pokračování.Jestli příště vyberou jiné firmy, nebo pojedeme vystavovat ještě do zahraničí, nevím. Každopádně je to první náznak, že si lidé na správných místech začínají uvědomovat,potřebu podnikatelům a živnostníkům pomáhat. I když si občas říkám, že je možná pět minut  po dvanácté," dodala Iva Unčovská.

   

  S ní souhlasí i další z členek českého Podnikatelského inkubátoru, jednatelka společnosti MORAVIAFLOR Helena Synková. Její malá firma se čtyřmi zaměstnanci a sídlem v Olešnici navazuje na stopadesátiletou tradici. V současnosti se věnuje výrobě umělých květin z přírodních materiálů na oděvy, obuv a módní doplňky, ale využití nachází i v divadle, ve filmu nebo v reklamě."Na veletrhu představuji nejnovější trendy, protože květina v současné době době je velmi aktuální jako módní doplněk," řekla Helena Synková s tím, že největší zájem je o doplňky na šaty a svatební květiny.

       V Česku je podle ní spousta lidí, kteří něco umějí, ale neví se o nich. Na veletrhu se představila poprvé. " Tahle prezentace  je v dnešní době ekonimické situaci pro mě náročná, tak jsem využila této možnosti. Myslím si, že do budoucna  mně to může přinést nové kontakty. Přišli už sem za námi naši stávající zákazníci, ale objevili se tu i někteří noví," řekla na svém stánku Helena Synková s tím, že jejím cílem na veletrhu je získat nové zákazníky, zviditelnit se a rozšířit svoji klientelu do zahraničí.

   

   

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz