yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

Podzim - zima 2010 Doma v Moravském krasu

Na trhu jsou další produkty Moravského krasu.

   Na zasedání certifikační komise dne 2.listopadu 2010 získalo pro své výrobky ochrannou známku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt šest výrobců. Komise zároveň obnovila certifikát třinácti výrobcům. Komise měla tentokrát nelehký úkol. Zájemců o modrou kapku se sešlo hodně a výrobky zastupovaly různé skupiny. Poprvé se o certifikát ucházely tradiční potravinářské výrobky - drš´tková polévka, sekaná pečeně a utopenci od Michala Musila z Černé Hory, dále produkty Palírny Boskovice nebo med z Rudického propadání. K zajímavým bezesporu patří drátenické výrobky, jejichž autorem je Emílie Šťávová, mistr cechu českomoravských uměleckých dráteníků. mezi umělce, kteří označení získali, patřil tentokrát Ivo Toncer, autor vitráží a obrazů na skle. 

     Už podruhé se o certifikát ucházela i Iva Unčovská, dva její výrobky získaly modrou kapku a označení MORAVSKÝ KRAS regionální produkt v předchozích letech."Mým cílem je získat certifikát  na většinu výrobků naší krejčovské dílny. Chtěla bych, aby se regionální produkty dostaly do podvědomí více lidí. Značka modré kapky je na našich výrobcích vždy viditelně umístěna, a tak věřím, že se třeba holčičky, které budou chodit v našich zástěrkách , budou zajímat o to, co modrá kapka znamená a proč ji nese i dětský polštáář, který jsme do sortimentu nově zařadili,"řekla držitelka certifikátu.

 

     Regionální značka garantuje původ výrobku v Moravském krasu, originalitu a vazbu na toto území, a zároveň slouží ke zviditelnění místní produkce. V Moravském krasu značku uděluje MAS Moravský kras o.s., na kterou se mohou další řemeslníci a producenti z tohoto regionu obracet s žádostmi o udělení značky.Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz