Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  Podzim - zima 2010 Doma v Moravském krasu

  Na trhu jsou další produkty Moravského krasu.

     Na zasedání certifikační komise dne 2.listopadu 2010 získalo pro své výrobky ochrannou známku MORAVSKÝ KRAS regionální produkt šest výrobců. Komise zároveň obnovila certifikát třinácti výrobcům. Komise měla tentokrát nelehký úkol. Zájemců o modrou kapku se sešlo hodně a výrobky zastupovaly různé skupiny. Poprvé se o certifikát ucházely tradiční potravinářské výrobky - drš´tková polévka, sekaná pečeně a utopenci od Michala Musila z Černé Hory, dále produkty Palírny Boskovice nebo med z Rudického propadání. K zajímavým bezesporu patří drátenické výrobky, jejichž autorem je Emílie Šťávová, mistr cechu českomoravských uměleckých dráteníků. mezi umělce, kteří označení získali, patřil tentokrát Ivo Toncer, autor vitráží a obrazů na skle. 

       Už podruhé se o certifikát ucházela i Iva Unčovská, dva její výrobky získaly modrou kapku a označení MORAVSKÝ KRAS regionální produkt v předchozích letech."Mým cílem je získat certifikát  na většinu výrobků naší krejčovské dílny. Chtěla bych, aby se regionální produkty dostaly do podvědomí více lidí. Značka modré kapky je na našich výrobcích vždy viditelně umístěna, a tak věřím, že se třeba holčičky, které budou chodit v našich zástěrkách , budou zajímat o to, co modrá kapka znamená a proč ji nese i dětský polštáář, který jsme do sortimentu nově zařadili,"řekla držitelka certifikátu.

   

       Regionální značka garantuje původ výrobku v Moravském krasu, originalitu a vazbu na toto území, a zároveň slouží ke zviditelnění místní produkce. V Moravském krasu značku uděluje MAS Moravský kras o.s., na kterou se mohou další řemeslníci a producenti z tohoto regionu obracet s žádostmi o udělení značky.

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz