Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  RegionPress : úterý 16.září 2008

  Boskovičtí podnikatelé uspěli v krajské soutěži

   

  Region: Třetí ročník soutěže o nejlepšího živnostníka a firmu roku již má své vítěze. Mezi desítkou finalistů uspěli dva zástupci Boskovica - Iva Unčovská a Ivo Lizna. Soutěž vyhlašují Hospodářské noviny spolu s Hospodářskou komorou v jednotlivých krajích. O cenu se letos ucházelo téměř o třetinu víc firema podnikatelů než v předcházejících dvou ročnících.

   

  Iva Unčovská a její krejčovská firma YVONNE Chrudichromy

       Iva Unčovská obhájila loňské 3.místo v soutěži. Její úspěch není náhodný. Porota ocenila vzestupnou linii firmy a přesné informace uváděné v nominaci. Krejčovská dílna Yvonne je dnes na trhu nejen u nás, ale i v Rakousku a Německu, známou značkou pracovních oděvů a oblečení pro oddech. Sází na kvalitu , kterou nemohou nabídnout vietnamské tržnice ani second handy.

   

  Úspěch v soutěži vnímá jako odrazový můstek pro další podnikání . Otevřel jí cestu k dalším zakázkám, přihlásili se noví odběratelé. To vše je pro maloudílnu, kde našla práci desítka švadlenek, velkým povzbuzením.

   

  "Vítězství v prvním ročníku soutěže byl pro mě šok. Teď jsem ráda i za třetí místo, protože je to stále obrovský úspěch mezi takovým množstvím nominací. Je to hnací síla a ujištění, že jdeme správnou cestou," svěřila se úspěšná podnikatelka.

   

  Ivo Lizna sází na dobrý vkus

   

       Mezi desítku finalistů soutěže o Živnostníka roku 2008 byl zcela oprávněně  vybrán i další zástupce Boskovicka - Ivo Lizna. Jeho hlavní činností v podnikání je dovoz a prodej obuvi na evropské úrovni. Dámskou i pánskou vycházkovou obuv nakupuje na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Itálii, Francii. Jako specialista a jediný dovozce u nás i sousedním Slovensku dodává na trh speciální dětskou obuv Inchworm.

   

      " Jsou to botičky , které rostouzároveň s dítetem. Je to absolutní světová novinka vyvinutá v Americe určená pro děti do 4 - 5 let, kdy jim rychle roste noha. Původní velikost se dá natáhnout až o tři čísla ," vysvětlil Ivo Lizna. Kromě velkoobchodu s obuví, který provozuje už třináct let, je jeho vizitkou i prodejna na náměstí Dr.Snítila v Boskovicích. Nově zde zákazníci najdou oddělení pánské módy a spodního prádla./Pos./

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz