yvonne.cz

Kategorie zboží: Barevní hrošíci - POLŠTÁŘKY Pánské trenýrky klasické ZÁSTĚRKY PRO MLADÉ HOSPODYŇKY

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

Textilžurnál 12/2007

Yvonne Chrudichromy u Boskovic

ab Chrudichromy - Výrobním programem krejčovské firmy Yvonne je produkce pracovních zástěr pro domácí i profesní využití . Od založení firmy v roce 1991 se výroba rozrostla a rozšířila. V roce 1998 jí byla udělena Textilním zkušebním ústavem v Brně licence k používání Certifikátu č.98 - 0091, pro pracovní zástěry z bavlny a polyamidu, potvrzující, že jsou vhodné jako pracovní oblečení do provozoven a výroben. Současně firma šije další druhy oblečení určené pro práci i odpočinek - dětské zástěrky, barchetové šaty, noční košile, domácí kalhoty, pánské trenýrky a flanelové košile.

Oděvní materiály jsou odebírány od českých a slovenských výrobců. jsou to především potištěné bavlněné , viskózové a polyamidové tkaniny v široké nabídce tradičních i módních desénů a barevností. Výrobky splňují vysokou kvalitu zpracování, střihy jsou pohodlné a prověřené, proporcionálně odpovídající tuzemským zákaznicím. Jedná se tedy výlučně o české produkty. Ceny výrobků se pohybují ve velmi příznivých relacích. Jsou jedny z nejnižších na trhu a přesto nesnižují kvalitu zboží.  Kolekce obsahuje řadu zástěr různých typů a určení. Propínací druhy volného střihu s V výstřihem a kontrastním lemem se vyrábí ve dvou délkách, tříčtvrteční a dlouhé/ 80 a 122 cm/. Převlékací zástěry s klokaní kapsou a zavazováním na boku vyhovují zvláště mladým ženám a nabízejí se v provedení 100 % polyamid. Na přání odběratele se zhotoví také ze 100 % bavlny. Praktické a pohodlné šaty s krátkým rukávem se vyrábí ve dvou typech, délkách a dvojím materiálovém provedení.

Zástěry pro servírky se zhotovují ze 100 % polyamidu. Dětské zástěrky v pestré barevnosti zdobí ručně malované motivy. Sortiment pracovního oblečení se vyrábí v konfekčních i nadměrných velikostech v tradičním českém velikostním sortimentu od velikosti 42 - 74/ obvod hrudníku 160 cm/.

Zboží je dodáváno do velkoobchodů, maloobchodů a specializovaných prodejem na nadměrné velikosti do celé České republiky. mezi stálé a významné odběratele patřil také Magnet-Camif a.s. Pardubice, zásilkový obchod. produkty firmy Yvonne  nacházejí uplatnění i na zahraničních trzích. Úspěšná je pravidelná spolupráce s rakouskými a německými textilními velkoobchody.

Firma se pravidelně prezentuje na regionálních výstavách v Olomouci, Pardubicích, Praze, Jihlavě a na mezinárodním veletrhu Styl Brno.

Oceněním úspěšné podnikatelské činnosti majitelky firmy paní Ivy Unčovské je vyhodnocení Živnostník Jihomoravského kraje roku 2006, dokládající kromě jiného dodržení kvality výrobků, termínů dodání a obratu zboží.Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz