Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Článek Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  Zástěra na podruhé...

  Zástěra na podruhé aneb "Doma krásná jako na ulici"

  ...docela by mě zajímalo co se Vám čtenářům a čtenářkám vybaví pod pojmem´Zástěra? Zdánlivě jednoduchá otázka skrývá spoustu odpovědí ať již uspokojivých či zajímavých. Možná by bylo dobré se začít nad jednotlivými věcmi co se týká zástěr - zastavit a trochu se poohlédnout.

  Začněme materiálem:

  Víte, že tým odborníků, specialistů a dezinatérů přemýšlí a stará se o to, aby materiály a potisk na tyto výrobky byly co nejpůsobivější a nejlepší? Kolik práce a úsilí dá, než se zkloubí barevnost, módnost a působivost na tento pro některé zdánlivě jednoduchý oděv? Musí zkoumat zda barvy budou k sobě ladit, také je důležité pro jakou oblast navrhují a tak dále. dezinatéři a odborníci si předávají zkušenosti z generaci na generaci. Nejen generační vliv tu je, nesmíme také zapomenout na odborné vzdělávání a předávání si zkušeností na mezinárodní úrovni.

  Výsledkem jsou nádherné tradiční i netradiční vzory v kolekcích, které výrobci pravidelně prezentují na mezinárodních veletrzích módy a které jdou velmi dobře na odbyt v celém světě. Vzory takové, aby upoutaly a které vedou ke konečnému dílu - zástěře.

  A teď tedy zástěra : víte kolik je možností a druhů těchto zástěr, jak se dají různě zdobit a vytvářet? Ne nebojte -nebudu je tady vyjmenovávat a popisovat. Také na jakou příležitost a pro jaké účely. Tak třeba takové "nadměrné velikosti" - nevím kolik je u nás v republice žen více rostlých, nicméně jak obléci ženu na doma, aby se cítila dobře - když má obvod hrudníku 180 cm.?Těší mě, když takové zákaznice se prostřednictvím obchodů : Goliáš, Boubelka a Budulínek, Baculka, Navel, Móda XXL a další se vracejí a žádají výrobky od firmy Yvonne Chrudichromy. I střihově musí padnout - také kvalita materiálů a střihy mají Certifikát na jakost z Textilního zkušebního ústavu v Brně. ptáte se proč je to důležité? No přece kvalita je také to, proč se zákaznice vrací.

  A víte kolik radosti taková zástěra udělá? Jenom si představte dárek ke svátku a nebo pod rozzářeným vánočním stromečkem.

  Kolik slz  radosti udělá nemohoucí babičce v Domově důchodců na sklonku jejího pracovitého života? Je to osvědčený dárek také pro střední generaci. A také do práce. Myslím, že manuálně pracujících žen je u nás hodně.

  Nejen tady v České republice jsou zástěry oblíbené - pravidelně také zásobujeme i velkoobchod v Rakousku. Vrátím se v této souvislosti ke střihům: u nás jsou oblíbené 3/4 délky a propínací - světlé a veselé vzory - kytičky a puntíky do modra, fialova, vínově červené. zato v Rakousku tam jsou žádané zástěry na zip, vypasované a s ozdobným páskem - dragounem- na zadním díle.

  Těch druhů a možností u zástěr je nepřeberné množství.

  Samozřejmě nejsme jediní, kdo tyto skvělé oděvy/nejsou to však jen zástěry/ vyrábí - myslím si však, že jsme výběrem dezénů a osvědčeným střihem konkurenci dávno předhonili...

  Zájem je velký v obchodech a obchůdcích po celé České republice, nejen o zástěry, ale i další potřebné výrobky. Oděvy slušivé na doma, pro práci  i na odpočinek. Přesvědčíte se, když si je zakoupíte ve svém obchodě s českými výrobky - barchetové šaty, pánské trenýrky a další výrobky.

  Oděvy slušivé na doma, pro práci a na odpočinek. Přesvědčíte se, když si je zakoupíte ve svém obchodě s českými výrobky.

  Spokojenost Vám přeje Iva Unčovská - majitelka krejčovské firmy Yvonne Chrudichromy a držitel ocenění Živnostník Jihomoravského kraje roku 2006, ocenění za 3. místo Živnostník roku Jihomoravského kraje za rok 2007 a samozřejmě i  kolektiv našich švadlenek.

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz