Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Fotogalerie Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

  Chrudichromy a zajímavé akce v obci

  Chrudichromské akce pro děti i dospělé, Chrudichromy v zimě i v létě. Vše zajímavé co se děje v naší obci. Fotodokumentace okolí Chrudichrom: Janovy Doly, řeka Svitava a další zajímavá místa okolo naší vesnice. Akce pro děti : Mikulášské besídky, Vánoční stromek - rozsvícení. Dětský karneval, Dětský den a další akce. Maškarní průvody po vesnici. Výstavy a akce o Chrudichromech,. Akce které pořádají: Obecní úřad Chrudichromy, Tělovýchovná jednota Sokol Chrudichromy, Sbor dobrovolných hasičů Chrudichromy, Chrudichromský šípek občanské sdružení

  Tělovýchovná jednota Sokol Chrudichromy

  Tělovýchovná jednota Sokol Chrudichromy

  TJ Sokol byl v obci založen ve dvacátých letech minulého století..Od r.1967 pořádá každoročně maškarní průvod vesnicí,po kterém s týdenním spožděním následuje vždy turnaj ve stolním tenisu,dětský karneval a maškarní zábava.TJ Sokol má v okresní soutěži mužstvo v malé kopané a družstvo stolního tenisu.Místní ženy cvičily nedávno aerobik.Spolu s obecním zastupitelstvem pořádá TJ v letním období turnaj v malé kopané o pohár starosty obce,v období Vánoc pak turnaj ve stolním tenisu a koncem prázdnin dětský de ...

  Tradiční dětské dny v Chrudichromech

  Tradiční dětské dny v Chrudichromech

  Pro děti pravidelně Tělovýchovná jednota v Chrudichromech připravovala v létě Dětské dny se spoustou soutěží, tanečků a dalších atrakcí.těšili se děti i dospělí. Bylo zabezpečeno občerstvení. Děti dostaly dárky v podobě vstupního balíčku a také si odnesly spoustu dárků za soutěže.Od roku 2011 začal pořádat Tradiční dětské dny Sbor dobrovolných hasičů v Chrudichromech.

  Dětský maškarní karneval pro děti

  Dětský maškarní karneval pro děti

  Dětské maškarní karnevaly pro děti jsou již několik desetiletí velkou tradicí na kterou se děti těší. V posledních letech tato obliba velice vzrůstá a dětských masek je čím dál tím víc. Těší se nejen děti, ale i dospělí. Je připraven bohatý program, diskotéka, soutěže, občerstvení a spoustu dárků ve vstupním balíčku i dárečky za soutěže. Sponzorsky se podílí Obecní úřad, tělovýchovná jednota Sokol Chrudichromy a spoustu sponzorů, kteří rádi přispějí na dobrou zábavu pro děti.

  Maškarní průvody vesnicí

  Maškarní průvody vesnicí

  Seznámíme Vás s historií ale i se současností a hlavně pokračováním Maškarních průvodů pod vedením Tělovýchovné jednoty Sokol Chrudichromy.

  Chrudichromy a jak se u nás budovalo.

  Chrudichromy a jak se u nás budovalo.

  V této rubrice Vás budem postupně seznamovat jak Chrudichromy v průběhu let vzkvétaly a jak se tady opravovalo. Oprava cest po vesnici. Oprava vodovodu, kanalizace, kulturního domu, Požární nádrže v Hájku, Autobusové točny, oprava prodejny Jednoty. Zůčasnilo se spousta občanů z Chrudichrom.

  Hasiči v Chrudichromech

  Hasiči v Chrudichromech

  Sbor dobrovolných hasičů byl dlouhou dobu neaktivní a až koncem roku 2010 začal znova pracovat. Převzal po TJ Sokol Chrudichromy některé zajímavé akce pro děti i dospělé, jako například Stavění Máje a Kácení Máje, Tradiční dětské dny a možná i další akce.

  Mikulášská besídka v Chrudichromech.

  Mikulášská besídka v Chrudichromech.

  Mikulášské besídky v Chrudichromech také byly velmi oblíbené.

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz