Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží:

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: iva.uncovska@seznam.cz
ICQ: Instagram: yvonne_krejcovství Facebook Iva Unčovská nebo Yvonne krejčovská firma Chrudichromy
Skype:

Partnerské weby

  Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz O firmě Česky Deutsch English Russian

  Naše společnost nabízí:

  zástěry, haleny, košile

  noční košile, pánské trenýrky

  barchetové šaty, flanelové košile

  yvonne

    Krejčovská firma Yvonne Chrudichromy

  Naše pracovištěFirma Yvonne byla založena 10. ledna 1991. Produkce je od počátku orientována pro odpočinek a na práci v domácnosti. Dne 13. října 1998 udělil Textilní zkušební ústav v Brně licenci k používání Certifikátu č.98-0091 pro pracovní zástěry z bavlny a polyamidu. To znamená, že jsou vhodné i do provozoven a výroben. Ve svých kolekcích pamatujeme na všechny věkové skupiny a velikostní sortiment. Specializací jsou nejen konfekční, ale i nadměrné velikosti. Kvalitní a stálobarevné materiály, ze kterých vyrábíme jsou výhradně ze zakázkové výroby českých továren známých svou kvalitou a vývozem do celého světa. Tím jsme schopni, alespoň částečně, zajistit originalitu vzorů u našich výrobků.

  Například materiály, které vyráběla a.s.Tiba Dvůr Králové nad Labem se sídlem ve Dvoře Králové nad Labem, která byla největším výrobcem potištěných bavlněných, viskózových tkanin a jejich směsí v České republice. Tradice společnosti a její značky byla více jak  padesátiletá a navazovala na 240 let starou tradici cechů soukenických , tkalcovských a barvířských. V těchto materiálech byla uplatňována neustálá realizace nových vzorů z vlasního dezanetérského střediska nejen podle svých návrhů, ale také inspirací z mezinárodních veletrhů a výstav. Nabídka čítala kolem 5 500 variací v různých barevných odstínech. Na začátku roku 2007 se dostala Tiba a.s do konkurzu a následně ji v srpnu 2007 koupil Slezan Frýdek-Místek.

  Naše zboží téměř v jakémkoliv množství dodáváme velkoobchodům, maloobchodům a prodejnám specializovaných na nadměrné velikosti do celé České republiky. Mezi naše stálé velkoodběratele patřil například Magnet-Camif.a.s.Pardubice - zásilkový obchod s dlouholetou tradicí. V roce 2001 nám tato společnost udělila titul Autorizovaný partner, kterým vyjádřila ocenění kvality naší práce a uznání našich úspěšných obchodních vztahů.

  Mezi firmy, kde jsme oblékli pracovnice patří i a.s.Stuha Dobruška, Jednota s.d.Boskovice, Řempo - Holoubek a.s.Praha, Automotive a.s. Jevíčko a další.

  Naše výrobky také prezentujeme na pravidelných módních přehlídkách nejen na okrese, ale také v BOBY -CENTRU Brno při Superfinále  prestižní soutěži o titul Kočka rádia Krokodýl Brno. Nezanedbatelná je také účast v časopise pro ženy TINA, kde byly prezentovány dětské zástěrky.

  Důkazem ocenění naší práce je i setkání podnikatelů České republiky s předsedou vlády České republiky s předsedou vlády České republiky a Ruské federace ve Zlatém sále Lichtenštejnského paláce v Praze.

  Mezi velké ocenění naší firmy bylo i vítězství a 1. místo v soutěži Hospodářských novin  Živnostník Jihomoravského kraje pro rok 2006 a 3. místo v soutěži Hospodářských novin Živnostník Jihomoravského kraje pro rok 2007. Dne 11.září 2008 nám Hospodářské noviny udělily 3.místo v soutěži  Živnostník Jihomoravského kraje pro rok 2008.

  Za rok 2007 jsem také byla mezi finalisty soutěže Podnikatel Jihomoravského kraje a postoupila mezi 60 nejlepších podnikatelů České republiky. Vyhodnocení bylo v Praze Na Žofíně.

  27.března 2008 jsme získali Ocenění Moravský kras - regionální produkt na naše výrobky: Barchetové šaty a Klasické šlové zástěry

  Naším cílem je zaujmout dominantní postavení na českém trhu ve výrobě pracovních, domácích a odpočinkových oděvů.

   V neposlední řadě je naším velkým přáním s našimi výrobky pronikat i na zahraniční trhy - svědčí o tom i pravidelná spolupráce s textilním velkoobchodem v Rakousku.

  Za nejdůležitější ovšem považujeme oboustrannou spokojenost v obchodních vztazích, dlouholetou spolupráci a hlavně spokojenost konečného zákazníka. Takovou spokojenost, aby se vracel k našim výrobkům.

  Naše výrobky jsou také známé svou cenou, která je jedna z nejnižších v celé České republice, aniž by byla ohrožena kvalita našich výrobků. Naše výrobky pravidelně doplňujeme o nadměrné velikosti například u trenýrek, nebo nabízíme netradiční výrobky - polštářky ve tvaru zvířátek pro děti , 

  Iva Unčovská a kolektiv švadlenek krejčovské firmy Yvonne Chrudichromy /okre Blassko/

  

  Yvonne.cz, 2007
  Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

  papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz