Skok do kategorie:

- zvolte kategorii zboží -

yvonne.cz

Kategorie zboží: Dámské zástěry z DEDERONU/100 % polyamid/

ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006
Také díky Vám jsme získali prestižní ocenění ŽIVNOSTNÍK ROKU JMK 2006

Kontaktujte nás:

Iva Unčovská, majitelka firmy

telefon: +420 516 454 087
fax:        
mobil:    +420 604 810 748

e-mail: yvonne@yvonne.cz
ICQ:
Skype: iva.uncovska

Partnerské weby

Nacházíte se na: Yvonne.cz yvonne.cz Úvod Česky Deutsch English Russian

Naše společnost nabízí:

zástěry, haleny, košile

noční košile, pánské trenýrky

barchetové šaty, flanelové košile

yvonne

Vítejte na stránkách krejčovské firmy  Yvonne Chrudichromy

Krejčovská firma Yvonne Chrudichromy byla založena 10.ledna 1991 a zabývá se výrobou domácích tradičních oděvů pro ženy , muže a dívenky.Nejsme zakázková výroba. Naše zástěry zakoupíte v našem e-schopu.Napište si o ceník .

VÝROBKY POSÍLÁME ZE SKLADOVÝCH ZÁSOB DO TÝDNE - NAPIŠTE VAŠE TEL.ČÍSLO - BEZ NĚJ JE ZASÍLACÍ SLUŽBA NEODEŠLE !!!!!!!!

Film o zástěrách: https://www.youtube.com/watch?v=q-XOouprD0Q

Najdete zde tradiční a nové výrobky , především stále oblíbené a jedinečné zástěry z bavlny a "DEDERONU" ve velikostech klasických i nadměrných podle OP Prostějov.   Pro pány jsme připravili tradiční pánské flanelové hřejivé košile a oblíbené   bavlněné trenýrky ve velikostech klasických, nadměrných od velikosti 47 až do 77.


Pro malé slečny vyrábíme zástěrky klasické propínací s kanýrem.

Pro reklamní účely rádi vyrobíme zástěrky Kuchyňky a polštářky ve tvaru zvířátek.

Zážitková turistika: Tak jsme 10.června 2010 uvítali první turisty v naší krejčovské firmě Yvonne v Chrudichromech. Autobus turistů zastavil na návsi v naší čtvrti"Podevsí" a pak jsem je společně se švadlenkama přivítala ,by se podívali jak se šijí zástěry a trenky.Umožnili jsme jim také zasednout za šicí stroj a zkusit šít. Jo povedlo se to...

 NOVINKA: Nominace v soutěži Nejlepší podnikatel, manažer, firma ČR a kandidát TOP CZECH QUALITY                             pro rok 2010 .

Staňte se našimi fanoušky a příznivci Facebook - Pohodlné oblečení a Facebook - Iva Unčovská . Také tam najdete zajímavé informace .

Založili jsme nové občanské sdružení "Chrudichromský šípek". první počin našeho o.s. byla fotografická výstava "Chrudichromy v proměnách času".Více ve fotogalerii.Další akce našeho "Šípku" je 15.září 2012 Sousedký jarmark. Od té doby se náplň naší činnosti rozrostla o další akce, které se dozvíte tady ve fotogalerii a také na www.chrudichromy.cz.

Obchodníkům je zboží poskytováno za velkoobchodní ceny. Napište si, prosím, o podrobný ceník na yvonne@yvonne.cz nebo iva.uncovska@seznam.cz  TELEFON : 516 45 40 87 nebo 604 81 07 48


V dalších kategoriích se dozvíte více o zástěrách, připravila jsem pro Vás  Recepty na téma odívání/ třeba Jablíčka v županu/ - tuto knížku si můžete objednat v knižním e.schopu: www.stahujknihy.cz v sekci Kuchařky a další zajímavosti například: básničky  a povídání o Chrudichromech. Významné události našeho firemního života /více  při kliknutí na Ocenění Živnostník JMK 2006/ . Ve fotogalerii se můžete podívat na naše výrobky, akce firemní i obecní v Chrudichromech , zástěry v proměnách času/ fotky zástěr a zástěrek z minulého století/ , akce pořádané pro seniory v Domově důchodců v Boskovicích.

27.března 2008 jsme získali Ocenění Moravský kras - regionální produkt na naše výrobky: Barchetové šaty a Klasické šlové zástěry

Iva Unčovská a kolektiv švadlenek krejčovské firmy Yvonne Chrudichromy

Ukázka našich výrobků

Pánská flanelová košile

Produkt: Pánská flanelová košile
Velikosti: 42 - 54
Popis: Klasická pánská flanelová košile

Cena: 390 ,- Kč
Kusů:
Velikost:
Detail
Trenýrky Petr klasické

Produkt: Trenýrky Petr klasické
Velikosti: 47 - 62
Popis: Pánské klasické trenýrky. VÝROBKY POSÍLÁME ZE SKLADOVÝCH ZÁSOB DO TÝDNE - NAPIŠTE VAŠE TEL.ČÍSLO - BEZ NĚJ JE ZASÍLACÍ SLUŽBA NEODEŠLE !!!!!!!!

Cena: 65 ,- Kč
Kusů:
Velikost:
Detail
Zástěrka "Kuchyňka"

Produkt: Zástěrka "Kuchyňka"
Velikosti: 48 - 48
Popis: Domácí slušivá zástěrka pro mladou generaci.

Cena: 250 ,- Kč
Kusů:
Velikost:
Detail
Černobílý šnek velký

Produkt: Černobílý šnek velký
Popis: Polštářek ve tvaru šneka ušitý ze 100% černo - bílé bavlny. Příjemná polštářková hračka pro děti i dospělé a je určená nejen pro hru ale také pro odpočinek. Náplň je z polyesterových kuliček .Polštářek se dá lehce vyprat v pračce při čtyřiceti stupních

Cena: 250 ,- Kč
Kusů:
Detail


Yvonne.cz, 2007 Domov | Móda | Doprava | Ubytování | Nábytek | Zdraví
Prohlášení o přístupnosti | Odkazy | Obchodní podmínky

papučeSpolek moravský krasvirtuální tržiště blog.idnes.cz